Gru
22
2011

Konkurs na opracowanie informacji turystycznej – rozstrzygnięty

Konkurs organizowany w ramach projektu „Nasza mała ojczyzna”  jest współfinansowany ze środków otrzymanych  od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Słupecka Organizacja turystyczna informuje o rozstrzygnięciu konkursu na opracowanie informacji turystycznej w celu umieszczenia jej w serwisie Centrum Informacji Turystycznej, www.slot.slupca24.pl.

Zgodnie z regulaminem wszystkie prace zostaną wykorzystane w celu promocji Powiatu Słupeckiego oraz regionów Nadwarciańskiego i Powidzkiego Parku Krajobrazowego.

Zważywszy jednak na problem nie zawsze możliwych do określenia praw autorskich nadesłanych materiałów (znaczna ilość kopi z stron internetowych w tym zdjęć i map), różne materiały zostaną wykorzystane w różnym zakresie.

Wszystkim autorom nadesłanych prac bardzo dziękujemy za udział. Nawet przy całkowitym braku możliwości wykorzystania materiałów przy opracowaniu strony www.slot.slupca24.pl (100% danych skopiowanych z innych stron internetowych), zawarte w nich informacje dają nam cenne wskazówki o istnieniu ciekawych miejsc w naszym rejonie i konieczności opracowania dla nich osobnej dokumentacji.

W wyniku prac jury wytypowano 6 pierwszych miejsc i 14 wyróżnień.

Zwracano uwagę głównie na oryginalność pracy, wkład własny w jej opracowanie oraz zgodność z wytycznymi konkursu.

 

Wyniki konkursu

Wyróżnienia otrzymują:

Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Dawid Kujawa Zespół Szkół Ekonomicznych w Słupcy
2. Paweł Burdziński Zespół Szkół Zawodowych w Słupcy
3. Krzysztof Olejniczak Zespół Szkół Zawodowych w Słupcy
4. Dagmara Ciemior Gimnazjum im. Korczaka w Strzałkowie
5. Kacper Krotecki Gimnazjum im. Korczaka w Strzałkowie
6. Aneta Górniak Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Zagórowie
7. Bartosz Kędziora Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Zagórowie
8. Ewelina Kinecka Publiczne Gimnazjum w Drążnej
9. Górniak Joanna Publiczne Gimnazjum w Drążnej
10. Natalia Kaczmarska Gimnazjum im. M. Kopernika w Słupcy
11. Krzysztof Błaszczak Gimnazjum im. Polskiej Organizacji Wojskowej w Lądku
12. Bączkiewicz Edyta Zespół Szkół Ponadginazjalnych w Zagórowie
13. Katarzyna Łechtańska Szkoła Podstawową nr 1 w Słupcy im. KEN
14. Monika Woźniak i Natalia Radowska Szkołą Podstawową Nr. 3 im. Adama Mickiewicza  w Słupcy

Nagrody za zajęcie I miejsca otrzymują:

Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Joanna Rejdukowska Zespół Szkół Ekonomicznych w Słupcy
2. Paulina Brzezińska Zespół Szkół Ekonomicznych w Słupcy
3. Katarzyna Grining Gimnazjum im. Korczaka w Strzałkowie
4. Natalia Nowaczyk Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Zagórowie
5. Marika Zomer Publiczne Gimnazjum w Drążnej
6. Małgorzata Matuszak Zespół Szkół Ponadginazjalnych w Zagórowie

Dyplomy, nagrody i certyfikaty dla nauczycieli prowadzących są do odebrania w Starostwie Powiatowym w Słupcy, w Wydziale Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa, 62-400 Słupca, ul. Poznańska 20, pokój 6-7, w godz. 7:30 – 15:30 tel. 63 2758 631. W przypadku nie odebrania ich w najbliższym czasie, do końca stycznia 2012 roku zostaną dostarczone do Państwa szkół.

Przekazanie informacji, opinii na stronę www.slot.slupca24.pl jest równoznaczne z zaakceptowaniem warunków niniejszego REGULAMINU.

KOMENTARZE

Wyszukaj wydarzenia

Kalendarz

Grudzień 2015
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031EC

Pierwsza pomoc